آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم: با همه مدعیان این وزن کشتی گرفته ام

آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی ایران در بازی های المپیک ریو گفت: با همه مدعیان این وزن کشتی گرفته ام و امیدوارم بتوانم در برزیل بهترین نتیجه را کسب کنم.

 

علیرضا کریمی

 

به گزارش پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، «علیرضا کریمی» افزود: طی ماههای گذشته تمرینات بسیار خوبی را همراه با سایر ملی پوشان پشت سر گذاشته ام و اکنون در بهترین وضعیت از نظر آمادگی جسمی و روحی قرار دارم.
دارنده مدال برنز پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۵ جهان ادامه داد: امیدوارم که همه ملی پوشان کشتی در روز مسابقه در بهترین شرایط جسمانی و روحی خودشان باشند و بتوانند برای کشورمان افتخارآفرینی کنند.
وی در مورد حضور در نخستین تجربه المپیکی خود، اظهار داشت: البته سال گذشته در رقابت های قهرمانی جهان در آمریکا حضور داشتم و از این نظر بی تجربه نیستم، اما با تمام وجود تلاش می کنم که بهترین مدال را به گردن بیاویزم.
آزاد کار کرجی تیم ملی در مورد رویارویی با «رشید سعدالله یف» نیز گفت: برای مبارزه با این کشتی گیر عنوان دار روس برنامه دارم و رسول خادم سرمربی تیم ملی و کادر فنی برنامه و تاکتیک مشخصی را برای مبارزه من با او خواهند داشت. البته سال گذشته در رقابت های قهرمانی جهان با او کشتی گرفتم و نقاط ضعف و قوت او را می دانم.
علیرضا کریمی قهرمان جوانان جهان و دارنده مدال برنز در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۵ آمریکا است.
عبدالرشید سعدالله یف دارنده دو مدال طلای رقابت های سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ جهان از روسیه، شریف شریف اف قهرمان المپیک ۲۰۱۲، قهرمان سال ۲۰۱۱ جهان و دارنده مدال برنز سال ۲۰۰۹ از جمهوری آذربایجان، رانیرز سالاس پرز دارنده مدال نقره سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ و برنز سال ۲۰۱۰ جهان، ساندرو آمیناشویلی دارنده مدال برنز سال ۲۰۱۵ جهان، سلیم یاشار دارنده مدال نقره و برنز سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ جهان، جیمز اسپینال دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ از پورتوریکور، میهایل گانف دارنده مدال طلای سال ۲۰۱۰ جهان از بلغارستان و استفان ورب دارنده مدال برنز سال ۲۰۱۳ جهان از مجارستان در کنار کریمی از مدعیان اصلی کسب مدال در وزن ۸۶ کیلوگرم در بازی های المپیک ریو هستند.
رقابت های کشتی فرنگی روزهای ۲۴ تا ۲۶ مرداد و مسابقات کشتی آزاد روزهای ۲۷ تا ۳۱ مرداد در سالن کاری اوکا شهر ریودوژانیرو برگزار می شود.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ از ۱۵ تا ۳۱ مرداد با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور و برپایی ۳۰۴ رویداد در ۲۸ رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار می شود.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در۱۴رشته بوکس،پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی ها شرکت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *