آریا صنعت بابل نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال بانوان کشور شد

نسیم ورزش: سرمربی تیم والیبال آریا صنعت بابل از قهرمانی تیمش در رقابت های امسال لیگ دسته یک والیبال زنان باشگاههای کشور و صعود مستقیم به رقابت های فصل آینده لیگ برتر خبر داد.

 

زهرا نجارتبار  گفت : تیم آریا صنعت خانپور بابل در مرحله نهایی مسابقات امسال لیگ دسته یک بانوان باشگاههای کشور  توانست با کسب دو پیروزی و مقام قهرمانی در رقابت های امسال سهمیه فصل آینده لیگ برتر زنان را نیز کسب کند.
وی افزود : مرحله نهایی این رقابت ها با حضور چهار تیم صعود کننده از مرحله مقدماتی شامل سفیر گیلان، آریا صنعت خانپوربابل ، مجتمع کود شیمیایی قم و بلفا فارس به مدت دو روز در قم برگزار شد.
سرمربی تیم والیبال آریاصنعت خان پور بابل گفت که تیمش در بازی نخست با نتیجه ۳ بر ۲ برابر تیم قم ، میزبان مسابقات را شکست داد و راهی فینال شد و در دیدار نهایی نیز با همین نتیجه برابر تیم سفیر گیلان به برتری دست یافت و قهرمان مسابقات لیگ دسته یک والیبال زنان کشور شد.
نجارتبار با بیان اینکه تیم آریا صنعت بابل تنها تیم شهرستانی است که بدون در اختیار گرفتن بازیکنان مطرح با بازیکنان بومی در رقابت های لیگ دسته یک حضور داشت ، اضافه کرد : با همین نفرات و تلاش آنها به عنوان تیم دوم از مرحله مقدماتی که در گرگان برگزار شد ، صعود کردیم و در مرحله پایانی با شایستگی قهرمان شدیم.
وی به حضور ۸ تیم از استان های کشور امسال در دو گروه در رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاههای کشور اشاره کرد و ادامه داد : سطح رقابت های امسال فشرده و از کیفیت بالایی برخوردار بود و بیشتر با نفراتی که در اختیار داشتند ، مدعی صعود بودند.
نجارتبار گفت : تیم والیبال آریا صنعت بابل با صعود به لیگ برتر ، خلاء سال های دوری بانوان والیبالیست استان برای حضور در سطح اول کشوری را جبران کرده است.
وی ابرازامیداوری کرد که این تیم با حمایت مسئولان استانی و شهرستانی بتواند با شناسایی بازیکنان مستعد استان ، قوی تر در رقابت های فصل آینده لیگ برتر والیبال بانوان باشگاههای کشور شرکت کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *