آدم‌ربایی ۳۰۰ میلیونی برای تأمین خرج عروسی

 

نسیم ورزش: تحقیقات کارآگاهان پلیس درباره ربودن دختری، به دستگیری زوجی جوان منجر شد.

 آدم ربایان در اعترافات اولیه‌شان مدعی شدند برای تأمین مخارج جشن عروسی‌شان دست به این کار زدند.چند روز قبل دختر جوانی نزد مأموران انتظامی پایتخت رفت و گفت ساعتی قبل زن و مردی جوان او را ربوده بودند تا از خانواده‌اش باج‌خواهی کنند اما وی توانسته از دست آنها فرار کند. او در توضیح این ماجرا گفت: من در کار آموزش زبان انگلیسی هستم.

 

چند روز قبل زنی تماس گرفت و برای آموزش خصوصی با من قرار گذاشت. وقتی به محل ملاقات‌مان رفتم او همراه مردی جوان من را به زور سوار خودروی‌شان کردند.

 

مرد جوان عینک دودی به چشمش زده بود و نمی‌توانستم چهره‌اش را به خوبی ببینم. او چند دقیقه بعد پیاده شد تا از طریق تلفن عمومی با خانواده‌ام تماس بگیرد.

 

آنطور که شنیدم آنها می‌خواستند از پدرم ۳۰۰میلیون تومان باج بگیرند. درحالی‌که فقط من و زن جوان در خودرو بودیم من با داد و فریاد از رهگذران کمک خواستم و توانستم از ماشین پیاده شوم. مرد جوان که این شرایط را دید تلفن را رها و همراه همدستش از آنجا فرار کرد.

 

به‌دنبال این شکایت تحقیقات در این‌باره آغاز شد. رهگذران توانسته بودند شماره پلاک خودروی آدم‌ربایان را یادداشت کنند و همین سرنخ به دستگیری آدم‌ربایان منجر شد.

 

زن و مرد جوان که نامزد یکدیگر هستند در جریان بازجویی‌ها اتهام‌شان را پذیرفتند. زن جوان گفت: نامزدم گفت یکی از اقوامش وضعیت مالی خوبی دارد و اگر دختر او را بدزدیم می‌توانیم از او پول زیادی بگیریم و با آن جشن عروسی بگیریم و من هم موافقت کردم. تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *